Prvné stupeň Sedmá třída Osmá třída Devátá třída
Nástup na druhý stupeň, to byl asi pro nás první važný a důležitý zlom na této škole ( když nepočítám nastouení do školy ). Naše nová paní učitelka třídní ( takže už ne p. uc. Jehličková ) Kamila Víchová nás přivítala na začátku šesté třídy. Připadali jsme si takoví machři, že už jsme byli výš. Skoro všichni na nás byli hodní. Na připomenutí vám napíšu jména učitelů na začatku školního roku a jejich předmět - Čj & Ov - Kamila Víchová, Ma - Tefrova, Aj - Petr Baťa, Nj - Kohoutová, D & Z - Libor Škrlík, Fy - Alena Rybičková, Pr - Mirka Hřebenová, Vv - Martina Dytrtová, Hv - Tomášková, RoV - Hana Janečková (dívky) a Linhartová (chlapci), Tv - Alena Víchová. Skoro všichni pro nás byli úplne neznámí, a tak jsme se museli představovat a nosit u sebe lísteček se jménem, někteří učitelé si pamatovali rychle všechny, ale někteří ještě po dvou měsících ( i déle) nevěděli, jak se někdo jmenuje. Samozřejmě i já vím, že někteří učitelé se nám prohodili, a tak vám to zde připomenu - Po  p. uč. Tefrové, která byla stále nemocná k nám přišel učit pan ředitel Zdeněk Brož, ale neohřál se u nás dlouho. Dali nám novou učitelku - určitě všichni víte kdo to byl. No jiste, je to paní učitelka Naděžda Cempírková - na matiku už u nás zůstala do konce školního roku, a dokonce se stala naší novou třídní ( paní učitelka Víchová se vdávala ).
Na podzim roku 1996 jsme byli na škole v přirodě v Lánově. Podle mého názoru to byl pěknej tejden, zažili jsme si zabijačku - v podaní řezníků - Péti Bati a Libora Škrlíka.
5. 6. 1997 jsme byli na výlete ve Žlebech - podívat se na zámek - a v Žehušicích podívat se na bílý jeleny ( cena tohoto výletu byla 45,20 Kč ).

Škola v přírodě Škola v přírodě Škola v přírodě Škola v přírodě Škola v přírodě
Žehušice Žehušice Žehušice Ve tžídě

pište mi sem.