Oficiální web pardubické hip hopové kapely 5MCZ.
Mp3 ke stažení, texty k trackům, fotogalerie, profil,
fotoreporty a reporty z koncertů, kontakt a další...
co nového? | stáhni si | zavzpomínej si | poznej nás | podívej se | kup si | napiš nám
AKCE / REPORTY / 20.3.2004
Poslední aktualizace: 25.12.09 13:49:46
přečteno: 5588x

REPORT

NOČNÍ PROVOZ 5 - SYNDROM SNOPP / DISGRAFIX / 5MCZ (Atomik, Pardubice)

Již nějaký ten pátek se nejen po Pardubicích šuškalo o tom, co se chystá v místním bunkru. V pořadí již páté eNPéčko po delší odmlce jakýchkoliv podobně zaměřených akcí v tomhle městě nás všechny opět mělo dát dohromady pod jednu střechu. Jak tomu bylo doopravdy? Účast se nebyla zrovna 2x drtivá, nicméně něco kolem 400 lidí i tak nebyla žádná ostuda.

Program byl odstrartován v 22:00 a to brejkem, kterej na poslední chvíli okoučovali tradičně kluci ze semtex squad i přesto, že jsme se den před akcí smířili s tím, že bude akce o brejkovou šou očesaná - vzhledem k tomu že všechny 3 potencionální partičky v tu dobu měli být na "Zlom se v pase". Po ukončení se všichni přesunuli na hlavní sál, kde si mezitím 5MCZ vystáli frontu na mikrofony. Plac pod podiem se překvapivě slušně zaplnil a dokonce to chvílemi vypadalo i jako docela slušnej kotlík. Pokuď přehlédnu pár, pro většinu lidí nepostřehnutelných, minichyb způsobených většinou přeskočením CD přehrávače, tak asi celkem óká, ne? Pak krátká skreč exhibička, kterou způsobil mMek, kterého před zahájením Graffiti show vystřídal Smog. Tu bohužel neošéfovali Teletabís, jak tomu bylo v plánu, ale 2 šášové malující na slona byla docela plnohodnotná alternatíva. Ostatně kdyby se následující dny děti dívali ráno na Teletabís ještě zasraný od chrómu, tak by to asi nepobraly. Jakmile se větrací systém protiatomového krytu vypořádal z výpary z barev, přišla na řadu všemi očekávaná, kontroverzní a tolik všude diskutovaná parta Syndrom Snopp. Tuhle kapelu ještě nikdo v Pardubicích neměl možnost zahlídnout a já sám osobně musím přiznat, že jsem byl na jejich koncert zvědavej. SS v sestavě Tchybo, Chrise a samozřejmě leadra Gypsyho kotlík přeorganizovali během pár sekund na maxikotel a jejich kombinace našláplejch instrumentů a energetického rapu rozhejbala snad i vyhazovače u vstupu. Gypsy je šoumen, dokáže lidi udržovat v kontaktu i během mezer mezi jednotlivýma trekama a dokázal by je ve varu udržet snad i při výpadku proudu. Na malém sále současně probíhaly nějaké neplánované beatboxy, freestyly a brejky. Plochy na hajzlech ukázaly, že se místní graffiti úroveň nijak bohužel nezměnila (neuvěřitelný sračky). Poněkud po půlnoci již prořídlejší dav po dalším rapu hladových jedinců uspokojil koncík Dizgrafix (který jsem na plakátu poněkuď zhaluzoval a to včetně Dje a místa odkuď jsou - sory :-)). Na malém sále se náš oblíbený párty dj Guy-g mohl pochlubit narvaným parketem, který by mohl konkurovat chvílemi i velkému sálu. Velkej sál se zavíral o něco dřív, než normálně, ale o to živěji bylo na menším, kde jsem se zavíračky nedočkal.

I přes menší účast, která byla nejspíš způsobena zpožděním při tisku a tím i šíření letáků, musím akci hodnotit, jako vydařenou.

co nového? | stáhni si | zavzpomínej si | poznej nás | podívej se | kup si | napiš nám

HTML 4.01 | CSS | PHP | Javascript | Designed & programed by SINUZ | web info | © 2007

Upozornění: CSS

.: Váš prohlížeč nepodporuje kaskádové styly, nebo není dostupný soubor s informacemi o stylu. Web postrádá grafické prvky, nicméně informační část stránek zůstává zachována.

Menu
Hip hop oblečení

.:    Navštivte nejlepší hip hop shop na netu s nej výběrem oblečení.

.:    Nejlevnější hip hop shop tě celého stylově oblékne.

.:    Moderní a trendy oblečení za minimální ceny.

Doporčujeme

5MCZ CD ke stažení!

.: Poslechni si CD 5MCZ - “Je na čase“. Stahni si CD zdarma, a pokuď se ti bude líbit podpoř nás koupí originálu.

Je Na Čase Booklet

!!! Komplet CD + cover stáhni zde !!!
Staženo: 10277x

Koncerty

.: Momentálně nejsou naplánované žádné koncerty.

Náš tip

.:

Náhodné foto

klikni pro zobrazení dalších fotek z tohoto fotoreportu

Reklama

Top List

BigUp.cz

hip hop stage

Stick Art

Plaisir


Statistika
Kam dál?

.: Instrumental.cz
Místo pro všechny, kterým nestačí hudbu jen poslouchat

.: Radical graffiti
Graffiti web monitorující scénu především ve východních Čechách

.: Pillsenskills
Web zaměřený na hipovou scénu okolo Plzně

.: online-radio.unas
Hip hopové internetové radio

.: Big Up
Další nadějný hip hopový webzín - recenze, fotky, články, reporty atd.

.: DJ Side
Jeden z mála českých producentů, kteří dokážou udělat hudbu, kterou si rád poslechnu i víckrát než jednou.

.: DJ Fudja
Další producentská naděje pro českou rapovou scénu.


5MCZ - Oficiální web pardubické hip hopové kapely
Jazyk menu:
:. CZ | :. EN