Oficiální web pardubické hip hopové kapely 5MCZ.
Mp3 ke stažení, texty k trackům, fotogalerie, profil,
fotoreporty a reporty z koncertů, kontakt a další...
co nového? | stáhni si | zavzpomínej si | poznej nás | podívej se | kup si | napiš nám
AKCE / REPORTY / 18.10.2003
Poslední aktualizace: 25.12.09 13:49:47
přečteno: 5152x

REPORT

NOČNÍ PROVOZ 4 (5MCZ, PRAGO UNION, NAŠE VĚC...)

Systematicky jsem se předem smířil s nejhorší možnou variantou, která by mohla nastat - málo lidí, krach založenej na chybějící redukci na kabel, nebo ztraceným adapteru od zvukařskýho pultu... Z toho plyne, že mě nic nemohlo zklamat, maximálně překvapit... A tohle překvapení rozšvihalo i nejnovější kinder vajíčko spolčený s hepymílem a nepomohlo by jim ani magický brčko. Ježíšek se svym horskym kolem byl pěkně ubohej oproti pocitu radosti z podařený akce. MHD by se vyplatilo zavedení speciální linky směr Nádraží->>Atomik-NP a taxislužby v Pardubicích budou na příští akci asi muset dokoupit vozy a zaměstnat víc řidičů, pokud tam bude zase tolik lidí(téměř 600 + dalších 50 VIP).

Se zanedbatelným opožděním se konečně otevřelo a začal se plnit malý sál a to i přestože prvních 10 minut nehrála ani hudba, poněvadž Guy-g za svého dopravce zvolil zřejmě České Dráhy. Paralelně s oživováním aparátu na malém sále probíhaly zkoušky kapel na velkém sále. Ty však musely být předčasně ukončeny (my jsme měli zkoušet jako poslední, jelikož jsme hráli jako první :-/), protože malý sál již kapacitně nepostačoval. Otevření velkého sálu bylo patřičně oceněno rozjásaným pokřikem a nastala invaze podobná invazi důchodců do nově otevřenýho hypermarketu. Všichni měli dostatek času na to zaujmout místo k sezení, ale v zápětí byli stejně donuceni vstát (pokuď ovšem chtěli vidět něco z brejku). Kluci z ex Semtex Squad a Kouřových Skel vyčerpali zásobu triků a za gramce se nastěhoval Skifo z HK, který hrál až do nástupu kapely, který říkají 5MCZ (Někdo "pětemsís", někdo "fajfemsís" či "fajemcézet" ,na letákách se objevují pod názvem 5MC´Z, někdy 5Mcs a nebo snad dokonce 5´mc :-)) Je blbost hodnotit svuj koncert, ale koncert ocenila dokonce i Johnyho a Strofova holka (To není normální, většinou by se jejich sprcha kritiky vyrovnala Phatovým textům ;-)). Během koncertu proběhla taky opožděná gratulace Strofovi k 22-tinám a ňákej ten panák, ale to doufám nikdo neviděl, protože alkohol v práci je nepřípustný. Následovala slibovaná turntablist exhibice v podání mMEKa + Despekta , kterou komentovali a oživovali Sinuz se Zášťem . Laiky snad trochu pobavila, ale kluci s ní spokojeni nebyli, shodli se na tom, že jejich první set byl příliš uspěchaný a nečekaně nezdařilý, proto se teď “zamknou“ do své “zkušebny“ a nějakou dobu jejich týmovou práci na veřejnosti neuvidíte. Prago Union, na který jsem se docela i těšil, jsem klasicky provařil někde na malym sále, kde Strofa rozbalil dárky (100%líh,panák,brčko + Doutník,sirky) a to neměl dělat (viz později). Plac byl plnej figur, který se pohybovaly do rytmu pecky od Looptroop, kterou měl na svědomí Pufaz střídající se s Guyem. Naší věc jsem prozměnu strávil zaseklej někde v koutě… a jedna z posledních věcí, kterou si vybavuji bylo graffiti divadlo v podobě kluků malujících na plochu z kartonů představující Magistrát města Pardubic, který po výzvě dav naprosto zdemoloval (No, Hip-Hop Kemp tady už asi opravdu nebude:-)). Pak už vim, jen že mě v 5:30 vyhazovači vzbudili na WC :-/. Každopádně jedno je jasný - reporty by měl psát někdo, kdo nekalí :-)

Pokuď pominu svůj dojezd a rozbitou hlavu o nízký futra (Dědek), odcizení?!? mikrofonu a batohu s nabíječkou, foťákem a kabelama, tak týhle akci dávám deset z deseti.

co nového? | stáhni si | zavzpomínej si | poznej nás | podívej se | kup si | napiš nám

HTML 4.01 | CSS | PHP | Javascript | Designed & programed by SINUZ | web info | © 2007

Upozornění: CSS

.: Váš prohlížeč nepodporuje kaskádové styly, nebo není dostupný soubor s informacemi o stylu. Web postrádá grafické prvky, nicméně informační část stránek zůstává zachována.

Menu
Hip hop oblečení

.:    Navštivte nejlepší hip hop shop na netu s nej výběrem oblečení.

.:    Nejlevnější hip hop shop tě celého stylově oblékne.

.:    Moderní a trendy oblečení za minimální ceny.

Doporčujeme

5MCZ CD ke stažení!

.: Poslechni si CD 5MCZ - “Je na čase“. Stahni si CD zdarma, a pokuď se ti bude líbit podpoř nás koupí originálu.

Je Na Čase Booklet

!!! Komplet CD + cover stáhni zde !!!
Staženo: 10277x

Koncerty

.: Momentálně nejsou naplánované žádné koncerty.

Náš tip

.:

Reklama

Top List

BigUp.cz

hip hop stage

Stick Art

Plaisir


Statistika
Kam dál?

.: Instrumental.cz
Místo pro všechny, kterým nestačí hudbu jen poslouchat

.: Radical graffiti
Graffiti web monitorující scénu především ve východních Čechách

.: Pillsenskills
Web zaměřený na hipovou scénu okolo Plzně

.: online-radio.unas
Hip hopové internetové radio

.: Big Up
Další nadějný hip hopový webzín - recenze, fotky, články, reporty atd.

.: DJ Side
Jeden z mála českých producentů, kteří dokážou udělat hudbu, kterou si rád poslechnu i víckrát než jednou.

.: DJ Fudja
Další producentská naděje pro českou rapovou scénu.


5MCZ - Oficiální web pardubické hip hopové kapely
Jazyk menu:
:. CZ | :. EN