Oficiální web pardubické hip hopové kapely 5MCZ.
Mp3 ke stažení, texty k trackům, fotogalerie, profil,
fotoreporty a reporty z koncertů, kontakt a další...
co nového? | stáhni si | zavzpomínej si | poznej nás | podívej se | kup si | napiš nám
AKCE / REPORTY / 18.6.2004
Poslední aktualizace: 25.12.09 13:49:45
přečteno: 4533x

REPORT

5MCZ / W.EXPRES a další...(Camils Club, Kadaň)

Kdo očekává korektní report z akce včetně seznamu všech účinkujících nechť opustí jeho oči tyto řádky, jelikož by byl zklamán. To však neznamená, že je o hovně.

Dlouho jsme se rozmýšleli, zda tuto akci dát, nebo nedát bez čtvrtého "emsího" Záště, který je dlouhodobě v nějaký Italský prdeli. Nakonec definitivně rozhodnuto: Jedeme. Zahájen tisk letáků. Bohužel průser se Záštěm, jak se později vokázalo, nebyl poslední a kdyby se všechny průsery okolo této akce sečetly, tak by z toho byla solidní hromádka průjmu, takže vlastně v podstatě tento report o hovně je. Počet MCs byl okleštěn o dalšího, kterej děsně moc akutně potřeboval bejt v šichtě o noční. Ze seznamu si tímto vyškrtněme Strofu. A přičtěme další hovno do kýble. Jelikož jsme měli být hlavním tahounem večera a vzhledem k pokročilému stádiu příprav akce, nebylo možně ji již zrušit. Padlo kompronisní rozhodnutí, že symbolicky odjedem nějakou myšinu ve dvouch a přivezeme ještě nějakej ten bonus, jímž byli W.Expres. Eliminovaný počet lidí umožnil použití dodávkové dopravy namísto tradičního vlaku. Dalším rozbředlým kakancem do kýble byla samotná cesta. Orientace hadr. Praha samotná - zásek na hodinu a půl. Zajížděk bylo však mnohem více. A tak se nám kyblíček parádně naplnil. Zpoždění oznamuji pořadateli. "Vy jste docela průseráří" povídá s nadsázkou. Ne to jen dneska to tak vypadá odpovídám. Namísto v osm přijíždíme něco po jedenácté. Jsme na řadě. Jdu do undergroundového V.I.P. pro CD s instrumentkama, kterými jsme se zabývali předchozí dva dny. Dlouho jsem Johnyho přesvědšoval, že si tentokrát nedělám srandu. Instrumentálky Byly o 200 km jinde, než měly momentálně být. Do kýble nasral makro kůň přes zoom, začíná přetejkat. Očekávám pravý hák na bradu. Namísto toho nastává chaotická improvizace. Rozhodnutí vzít nohy na ramena nakonec padlo a během 5ti minut jsme zimprovizovali freestyle 50:50 systém, který spočíval v předávání si mikrofónů po jednoum treku právě s WE. Jejich instrošky byly nakonec jediná šance, jelikož mMek měl klasicky pouze dvě betlovky. "Kdyby jste něco potřebovali tak budu tady" povídá zvukař. Už tak neznámá to hudba nebyla v odposlechách slyšet, zvukař na výzvy nereaguje. Dav po pauze je stále mdlý, chvílemi mi vystoupení připadá spíše jako vybíjená pivníma táckama, pohotově tácky letěj zpět do davu. Na pulitry naštěstí řada nepřišla. Další dva hnědě zabarvené produkty do belíku. Po půlhodině zmatených křečí zakončených beatboxem házíme flintu do žita. Mikrofonů se ujímají dva Kadanští romové, kteří imitují wu-tang. Berem keš, jedem domů. Benzina tour vol.2 featuring kalba v autě. Co jsem opravdu moc nepobral byly ty jatka na dálnici cestou zpět. To, co tam někdo sejmul mělo opravdu hodně krve a docela dlouhý střeva. Samotný subjekt již na místě nebyl.

Necelá hodina v klubu a 8 hodin na cestě - zajímavý poměr. Klub jako takový byl velice pěkný a originální. Sponzorem klubu byly nejspíš České Dráhy, neboť vše se skládalo z rozebraných vagónů. Lidí bylo hodně, většinou romové. Pár vykalenců bylo docela nepříjemných...

Kdyby jste někdo měli zájem o ten kýbl, tak se ozvěte.

co nového? | stáhni si | zavzpomínej si | poznej nás | podívej se | kup si | napiš nám

HTML 4.01 | CSS | PHP | Javascript | Designed & programed by SINUZ | web info | © 2007

Upozornění: CSS

.: Váš prohlížeč nepodporuje kaskádové styly, nebo není dostupný soubor s informacemi o stylu. Web postrádá grafické prvky, nicméně informační část stránek zůstává zachována.

Menu
Hip hop oblečení

.:    Navštivte nejlepší hip hop shop na netu s nej výběrem oblečení.

.:    Nejlevnější hip hop shop tě celého stylově oblékne.

.:    Moderní a trendy oblečení za minimální ceny.

Doporčujeme

5MCZ CD ke stažení!

.: Poslechni si CD 5MCZ - “Je na čase“. Stahni si CD zdarma, a pokuď se ti bude líbit podpoř nás koupí originálu.

Je Na Čase Booklet

!!! Komplet CD + cover stáhni zde !!!
Staženo: 10277x

Koncerty

.: Momentálně nejsou naplánované žádné koncerty.

Náš tip

.:

Náhodné foto

klikni pro zobrazení dalších fotek z tohoto fotoreportu

Reklama

Top List

BigUp.cz

hip hop stage

Stick Art

Plaisir


Statistika
Kam dál?

.: Instrumental.cz
Místo pro všechny, kterým nestačí hudbu jen poslouchat

.: Radical graffiti
Graffiti web monitorující scénu především ve východních Čechách

.: Pillsenskills
Web zaměřený na hipovou scénu okolo Plzně

.: online-radio.unas
Hip hopové internetové radio

.: Big Up
Další nadějný hip hopový webzín - recenze, fotky, články, reporty atd.

.: DJ Side
Jeden z mála českých producentů, kteří dokážou udělat hudbu, kterou si rád poslechnu i víckrát než jednou.

.: DJ Fudja
Další producentská naděje pro českou rapovou scénu.


5MCZ - Oficiální web pardubické hip hopové kapely
Jazyk menu:
:. CZ | :. EN