Oficiální web pardubické hip hopové kapely 5MCZ.
Mp3 ke stažení, texty k trackům, fotogalerie, profil,
fotoreporty a reporty z koncertů, kontakt a další...
co nového? | stáhni si | zavzpomínej si | poznej nás | podívej se | kup si | napiš nám
AKCE / REPORTY / 5.7.2003
Poslední aktualizace: 25.12.09 13:49:56
přečteno: 2353x

REPORT

Horní Jelení- Hyp hop style (Dance Hall)

Vyčerpání, teplota... Dát to - nedát to? Nekompromisně... nemoc (?) musí ustoupit před kulturou. Hodinka času pohřbena v autobuse a jsme na místě. Vesnici (město?...fakt nechci urazit) okupovali roztroušení zevlové, u kterých bylo dle standardu novodobé hiphop módy snadno uřčitelný , kam se chystají. A cíl je jasnej už jen z plakátů okolo (a možná proto, že tam asi ani víc klubů není). „Velkej klub – bejvalá sokolovna“, odpověděl organizátor, po té co jsem se ho ptal na podmínky a domlouval ostatní kokotiny okolo koncertování. V hlavě mi tkvěla představa zvuku odrážejícího se všude možně, díky špatnému poměru návštěvnost(100) – kapacita(800).

Věci se nakonec měli tak, že bych ani nepoznal, že jsem v nějaký tělocvičně a zvuk byl poměrně krutej. Vynikajíci desky, které vybírali Pufaz, Zero, mMek a Despekt mi hnedka pozvedly náladu a to tak, že jsem úplně zapomněl na svoji „nemoc“ (taky na to měl možná trochu vliv nějakej ten paňác ruský teguily – vodka s citronem ?). Místa k sezení byly všechny již beznadějně obsazeny. První odvážlivci projevovali náznaky tance pod pódiem. Nějaká mikrofonová zkouška… a opět tradičně nebylo vše tak, jak má být. Jednoduchá rovnice - 5mcz byla z pozvaných nejpočetnější kapela, že? Logicky: Kolik mcs je v týhle kapele? Správně čtyři. Odečtem-li počet mikrofonů získáme deficit jehož hodnota je 2. Vše mělo startovat v 22:15, akorát že se projevil českodrážní syndrom způsobený absencí CD přehrávače, který měl zajistit organizátor. Ten však na místě činu nebyl také. Improvizace byla jediná možnost, jak akci zachránit… Místní počítač, který obsluhoval videoprojekci (pěkný spořič) měl naštěstí CD-ROM mechaniku… Ačkoliv měla poněkud slabý výstup, klukům z Wýchodního Expresu to nezabránilo začít. Pak jsme tam překáželi chvilku my. „Nemoc“ se poprvé projevila a to na mém hlase. Zněl jsem jak nějakej Methodman… změna je život a navíc při beatboxu se dal muj chrapot efektivně využít ;-). Mikrofony se vžily do role štafety a Pufaz se vžil do role zvukaře. Pak nastoupila ranní směna a to byli Nezvaní Hosté. Abych řek pravdu z jejich koncertu jsem nepochytil absolutně nic, protože jsem se věnoval něčemu jinýmu (teď fakt už nevim čemu ...) Pak jsem postřehnul pár rýmů od Špatnýho Wliwu, nějaký řešičky z dorazivším organizátorem, že mě někdo porád zval na panáka, že paříme na Michaela Jacksona a že zavřeli. Nějakou tu hoďku jsme se věnovali rušení nočního klidu před klubem, kde postupně někteří jedinci odpadávali (mMEK off, Klukin off). Vykydlá afterpárty na zastávce autobusu, autobus, lidi jedoucí do práce, mlha a zima, cestou bageta na benzině a totální klinická smrt (5:45).

Celkově akci hodnotim jako povedenou, celkem dost lidí - osobně jsem čekal zátah, pěknej klub, i zvuk nebyl ztracenej (až na ty koncíky).

PS: Jsem zdravej :-) a nemám kredit (!)

co nového? | stáhni si | zavzpomínej si | poznej nás | podívej se | kup si | napiš nám

HTML 4.01 | CSS | PHP | Javascript | Designed & programed by SINUZ | web info | © 2007

Upozornění: CSS

.: Váš prohlížeč nepodporuje kaskádové styly, nebo není dostupný soubor s informacemi o stylu. Web postrádá grafické prvky, nicméně informační část stránek zůstává zachována.

Menu
Hip hop oblečení

.:    Navštivte nejlepší hip hop shop na netu s nej výběrem oblečení.

.:    Nejlevnější hip hop shop tě celého stylově oblékne.

.:    Moderní a trendy oblečení za minimální ceny.

Doporčujeme

5MCZ CD ke stažení!

.: Poslechni si CD 5MCZ - “Je na čase“. Stahni si CD zdarma, a pokuď se ti bude líbit podpoř nás koupí originálu.

Je Na Čase Booklet

!!! Komplet CD + cover stáhni zde !!!
Staženo: 10277x

Koncerty

.: Momentálně nejsou naplánované žádné koncerty.

Náš tip

.:

Náhodné foto

klikni pro zobrazení dalších fotek z tohoto fotoreportu

Reklama

Top List

BigUp.cz

hip hop stage

Stick Art

Plaisir


Statistika
Kam dál?

.: Instrumental.cz
Místo pro všechny, kterým nestačí hudbu jen poslouchat

.: Radical graffiti
Graffiti web monitorující scénu především ve východních Čechách

.: Pillsenskills
Web zaměřený na hipovou scénu okolo Plzně

.: online-radio.unas
Hip hopové internetové radio

.: Big Up
Další nadějný hip hopový webzín - recenze, fotky, články, reporty atd.

.: DJ Side
Jeden z mála českých producentů, kteří dokážou udělat hudbu, kterou si rád poslechnu i víckrát než jednou.

.: DJ Fudja
Další producentská naděje pro českou rapovou scénu.


5MCZ - Oficiální web pardubické hip hopové kapely
Jazyk menu:
:. CZ | :. EN