Oficiální web pardubické hip hopové kapely 5MCZ.
Mp3 ke stažení, texty k trackům, fotogalerie, profil,
fotoreporty a reporty z koncertů, kontakt a další...
co nového? | stáhni si | zavzpomínej si | poznej nás | podívej se | kup si | napiš nám
AKCE / REPORTY / 20.6.2003
Poslední aktualizace: 25.12.09 13:49:55
přečteno: 4803x

REPORT

Pardubice - Hip Hop Trochu Jinak (ATOMIK)

Ať je už to "Hip Hop Trochu Jinak", nebo "Hiphopovej Dejchánek" (Při tom druhým názvu se mi vybavuje 4% menšina lidské populace) jednalo se o stejnou akci pořádanou majitelem Atomiku a ten kdo byl natěšenej na 28.6 má bohužel peška, protože se jedná pouze o špatný prstoklad dosud nezjištěné osoby.

Už od začátku jsem měl předtuchu nezdaru a kolísající návštěvnost posledních, byť i dobře zorganizvaných akcí mě jí rozhodně nevyvrátila. Proč Hip Hop Trochu Jinak? Žádný graffiti, provařený line-up absolutně bez pointy, absence videoprojekce a exhibicí snad kromě tradičního brejku, chybějící freestyly a beatboxy kohokoliv na malým sále a podobný zaběhnutý pozbuzovače jinak celkem monotónního průběhu klasickejch hip hop akcí... Zkrátka jsem se připravoval na standartní výkyd při bítech a pivu s vyvrcholením při vykalenejch pokusech o tanec v malém sále. Avšak právě periodicky opakující se jedinné CéDéčko i když s kvalitní muzikou se i při sebevětší snaze kohokoliv ze zvukový branže nemělo šanci ujmout bez výškových reproduktorů, které již nějaký ten měsíc odpočívají v pokoji po předcházející technopárty. Na druhou stranu zase byla možnost poslechnout si jak zní hip hop pod vodou :-). Radši ticho... styděl bych se tam vůbec při takové kvalitě reprodukce něco pustit.

Opusťme malý sál a pojďme zdrbat již zmíněný line-up. První se na prknech, co znamenají svět, objevili 5MCZ (tedy my) a jelikož jakýsi nedbalý člen kapely (Já) zapomněl instrumentálky doma a byl líný se pro ně vrátit, nezbylo nám nic než netradičně na hulváta zaimprovizovat do mMekovejch desek. Bylo to zase něco nového i když každý (až na ty, co byli už moc bok) si určitě musel všimnout, že se jednalo o zčistajasna náhodnou haluzi, která lidi očislyšně i bavila. Tentokráte jsme se museli obejít bez Záště, kterej v tu chvíli peneřil někde v Itálii. Za to se výjmečně objevil na mikrofónu v rámci postkoncíkového haluz-beatbox-freestylu i MC Wrána. Osobně koncert hodnotim, jako nepříliš zdařilý, už jen proto, že dotáhnout texty za další dva nezúčastnivší členy, dalo znatelnou nakladačku našim hlasivkám a prořídlý dav působil nejistou odezvu. Pak nějaký šoupání deskama v podání mMeka a Na scénu naklusali D.Real.C, který jsem neviděl, protože jsem v 0:30 místního času mazal domů, abych byl schopen o půl páté vstát a jít do šichty na 12-ti hodinovou směnu :-/. Cestou jsem potkal už jen 3 nácky, 5 technařů, jednoho dost zrytýho pankáče na ukrajině a 4 vyhulený typy, co se vyvalili ze stopětky a povídali cosi o tom, že jdou ještě shlédnout do Atomu poslední koncík večera, jež zrealizovali Wýchodní Expres.

Dost... Takhle to tady nesmí pokračovat. Noční Provoz 4 (18.10.2003)- Speciál je poslední možnost a jestli se tahle akce nepovede, tak je s velkejma akcema v Pardubicích na dlouho pokoj. R.I.P.

co nového? | stáhni si | zavzpomínej si | poznej nás | podívej se | kup si | napiš nám

HTML 4.01 | CSS | PHP | Javascript | Designed & programed by SINUZ | web info | © 2007

Upozornění: CSS

.: Váš prohlížeč nepodporuje kaskádové styly, nebo není dostupný soubor s informacemi o stylu. Web postrádá grafické prvky, nicméně informační část stránek zůstává zachována.

Menu
Hip hop oblečení

.:    Navštivte nejlepší hip hop shop na netu s nej výběrem oblečení.

.:    Nejlevnější hip hop shop tě celého stylově oblékne.

.:    Moderní a trendy oblečení za minimální ceny.

Doporčujeme

5MCZ CD ke stažení!

.: Poslechni si CD 5MCZ - “Je na čase“. Stahni si CD zdarma, a pokuď se ti bude líbit podpoř nás koupí originálu.

Je Na Čase Booklet

!!! Komplet CD + cover stáhni zde !!!
Staženo: 10277x

Koncerty

.: Momentálně nejsou naplánované žádné koncerty.

Náš tip

.:

Náhodné foto

klikni pro zobrazení dalších fotek z tohoto fotoreportu

Reklama

Top List

BigUp.cz

hip hop stage

Stick Art

Plaisir


Statistika
Kam dál?

.: Instrumental.cz
Místo pro všechny, kterým nestačí hudbu jen poslouchat

.: Radical graffiti
Graffiti web monitorující scénu především ve východních Čechách

.: Pillsenskills
Web zaměřený na hipovou scénu okolo Plzně

.: online-radio.unas
Hip hopové internetové radio

.: Big Up
Další nadějný hip hopový webzín - recenze, fotky, články, reporty atd.

.: DJ Side
Jeden z mála českých producentů, kteří dokážou udělat hudbu, kterou si rád poslechnu i víckrát než jednou.

.: DJ Fudja
Další producentská naděje pro českou rapovou scénu.


5MCZ - Oficiální web pardubické hip hopové kapely
Jazyk menu:
:. CZ | :. EN